O autorze
Nagrody filmowy Węże to doroczna próba głośnego zauważenia największych porażek polskiego kina. Staramy się również doceniać i wspominać szeroko pojęte mroki rodzimej kinematografii. W imieniu Akademii Wężowej blog prowadzi Kamil Śmiałkowski.
Nasz mail: nagrodyweze@gmail.com

Wężowy jubileusz w futrze i na ksieżycu

W tym tygodniu "Ilustrowany Magazyn Wężowy" o filmach dwóch ważnych postaci w polskiej kinematografii - oto do kin w tym tygodniu wchodzą nowe filmy mistrza (Romana Polańskiego) i prezesa (Jacka Bromskiego). A my węże, przy okazji świętujemy mały jubileusz.

Jubileusz jest niewielki, ale zacny - oto nowe dwudzieste drugie wydanie naszego magazynu jest równo pięćdziesiątym materiałem, jaki zamieściliśmy na naszym wężowym kanale YouTube. Szukamy w nim wad i ułomności w polskich kinowych premierach tego tygodnia: "Wenus w futrze" i "Bilecie na ksieżyc". Zapraszamy:PS. A w międzyczasie pojawił się jeszcze na wężowym kanale YT materiał nr 49. Było to kolejne wydanie cyklu "Z mroków polskiej kinematografii" poświęcone filmowi "Moja Angelika". Znacie takie dziwo? Nie? To zobaczcie nasz program:

Trwa ładowanie komentarzy...